---Burning Legion---
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burning Legion - Guild Forum

HomeKapıLatest imagesSearchRegisterLog in

geldim ama kimse yoktu :)

Go down 
3 posters
AuthorMessage
lion
Admin
lion

Number of posts : 13
Registration date : 2008-09-20

geldim ama kimse yoktu :) Empty
PostSubject: geldim ama kimse yoktu :)   geldim ama kimse yoktu :) I_icon_minitimeWed Oct 01, 2008 3:55 pm

merhaba gencler... herkere iyi forumlar.. amacsız bi başlık açıp forumu hemen kirleteyim istedim sunny
Back to top Go down
Transformers

Transformers

Number of posts : 12
Registration date : 2008-08-26

PostSubject: Re: geldim ama kimse yoktu :)   geldim ama kimse yoktu :) I_icon_minitimeWed Oct 01, 2008 5:38 pm

ya bu server habire böle kapancak mı Very Happy
Back to top Go down
lion
Admin
lion

PostSubject: Re: geldim ama kimse yoktu :)   geldim ama kimse yoktu :) I_icon_minitimeThu Oct 02, 2008 3:48 pm

ben yavas yavas umudumu kesmeye başladm..
Back to top Go down
Tiberias
Admin
Tiberias

Number of posts : 62

PostSubject: Re: geldim ama kimse yoktu :)   geldim ama kimse yoktu :) I_icon_minitimeThu Oct 02, 2008 4:48 pm

ya abi ben sizi anlamiom: hem oynarken lag istemiom kapatin öle yapin dion hem adamlar kapatinca laf edion almadim seni. adam yazmış calısma var aksama acılcak. valla yaranılmıo size allah yöneticlere sabır versin. en azından lofa ve ay-yıldız gibi batmaz ikiside batmış sanırım
Back to top Go down
https://burning-legion.yetkin-forum.com
Transformers

Transformers

Number of posts : 12

PostSubject: Re: geldim ama kimse yoktu :)   geldim ama kimse yoktu :) I_icon_minitimeThu Oct 02, 2008 4:52 pm

lol! zaten ay yıldızdaki gm iyi değildi.. Adam charlar silinince yeni açanlara t5 set verdi dagger fln verdi.. ench shamana heal weapon verdi.. Sonra çekti gitti Very Happy batcağı belliydi
Back to top Go down
Tiberias
Admin
Tiberias

Number of posts : 62

PostSubject: Re: geldim ama kimse yoktu :)   geldim ama kimse yoktu :) I_icon_minitimeThu Oct 02, 2008 5:00 pm

valla bundan sonra kimseye gel burda oyna demicem , isteyen gider isteyen kalır ama sonunda haklı çıkan ben oluyorum, p4f de lofa nerde olrsa olsn.
Back to top Go down
https://burning-legion.yetkin-forum.com
lion
Admin
lion

PostSubject: Re: geldim ama kimse yoktu :)   geldim ama kimse yoktu :) I_icon_minitimeFri Oct 03, 2008 4:15 pm

Atila lag olmasın dedik diye server 1 gün kapatılmazki .. sonucta bi bokun cözüldügü yok.. mangos update yapıyor, mangos sözde her gün update yapıyordu.. tam reklam yap herkesin bakıp oynayıp oynamamaya karar verecegi bu tatil günlerinde serverin bir gün kapatılması sence cok mantıklımı..

Ah'ye mantıklı matlar eklensin dedim hem fırca yedim hem fırsatcılıkla itham edildim.. hem Ah kaldırıldı..
LAg oluyor updatleri insanların cok oynamadıgı amanlarda haftalık yapın dedik, adamlar tamoynayıp oynamayacagına karar verecegi bir zamanda server 1 gün kapatıldı..
Bu direk arthastaki gökhan tripleri ve ben bunlara gelemem..

Ben o insanlara hak vermiyor değilim bu büyük bir özveri isi ama hep yanlıs yerlere kanalize oluyorlar.. makinanın kaldırmadıgı belli tutup kimsenin oynamadıgı gereksiz serverlar kuruyolar, hayvan gibi flash animasyonları yüklüyorlar.. sonra lag.. web sitesinin isi iyice bok ettigini 5 yasinda bi cocuk bile görür.. simdi söylesek web sitesini tasımak yerine wow serverini silerler.. kusura bakma ben senin kadar polyanna deilim..
Back to top Go down

geldim ama kimse yoktu :)
Back to top 
Page 1 of 1